Volleyball. Mistrzostwa w Starych Jabłonkach

Turniej FIVB Beach Volleyball World Tour SK Bank Mazury Grand Slam 2014, dobiegł końca. Najlepsi okazali się w nim Brazylijczycy Pedro/Alvaro, którzy w wielkim finale pokonali łotewską dwójkę Samoilovs/Smedins. Brązowe krążki przypadły w udziale amerykańskiemu duetowi: Gibb/Patterson.
[Foto: Szymon Łaszewski źródło: portfolio]

SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
SZYMON ŁASZEWSKI
previous arrow
next arrow

Mistrzostwa w Starych Jabłonkach, fotografowane przez Szymona Łaszewskiego, rozgrywane były na pięciu boiskach i dwóch stadionach — głównym mieszczącym dziewięć tysięcy widzów i mniejszym o pojemności trzy tysięcy osób. Łączna pula nagród wyniosła milion dolarów amerykańskich, a sygnał telewizyjny z zawodów nadawano do 1,65 miliarda odbiorców w ponad 130 krajach.

Szczerze mówiąc, miałem dość zdjęć, na których ciągle musiała być piłka, więc się zbuntowałem i pokazałem, że nie trzeba być dosłownym. — Szymon Łaszewski

Szymon Łaszewski (1974) — z zawodu fotograf. Dokumentalista społeczny. Rodowity warszawiak i nałogowy palacz. Fotografuje od 17 lat. Pracował dla „Życia Warszawy”, tygodnika „Kulisy”, gazety „Giełdy Parkiet”. Obecnie zajmuje się pracą nad dokumentem o fotoreporterach stanu wojennego.

2 odpowiedzi na “Volleyball. Mistrzostwa w Starych Jabłonkach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*