Zadbać o każdy detal i wejść w głąb duszy. Wykonać fotografię

Svetlana Melik-Nubarova potrafi malować światłem. Można odnieść wrażenie, że to nie fotografia lecz malarstwo w stylu wielkich flamandzkich mistrzów XVI wieku. Artystka tworzy swoje prace z niezrównaną finezją. Kolorystyka, obraz, ma bogatą i misterną strukturę. Żaden element kadru nie jest pozostawiony przypadkowi. To inspirująca prostota. Każdy z tych portretów opowiada nieznaną historię. To emocjonalna podróż w głąb duszy człowieka.
[Foto: Svetlana Melik Nubarova źródło: portfolio]

SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
SVETLANA MELIK NUBAROVA
previous arrow
next arrow

Bliski kontakt z dziećmi, pomaga mi w tworzeniu portretów. Zawód psychologa pomaga mi ujawnić i przekazać emocje dziecka. Jestem przekonana, że portrety psychologiczne warte są szczególnego zainteresowania. Uwielbiam malarstwo. Wiedza i miłość do malarstwa z pewnością odgrywa dużą rolę w edycji moich fotografii. Zawsze staram się dbać o każdy detal — niuanse koloru, dokładne opracowanie światła i cienia. Fotografia daje mi wielką przyjemność i jestem przekonana, że najlepsze prace są ciągle przede mna.

Svetlana Melik-Nubarova — muzyk, artysta, psycholog, fotograf. Fotografuje od pięciu lat, głównie portrety. Pracuje jako psycholog dziecięcy. Jej prace są publikowane na najważniejszych portalach fotograficznych. Mieszka w Ałmaty. Kazachstan.
Więcej: Facebook|500px.com

5 odpowiedzi na “Zadbać o każdy detal i wejść w głąb duszy. Wykonać fotografię”

  1. Przepiękne. Ciekawe, że nie ubiera swoich modeli nowocześnie, jakby uważała, ze współczesne ubrania nie są tak wysmakowane jak te sprzed wieków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*