Jestem uzależniony od obserwacji człowieka

Dzisiaj z przyjemnością przedstawiamy fotograficzny dorobek kolejnego utalentowanego artysty. Ricky Siegers nie należy do osób lubiących mówić o sobie. Po siedmiu latach udało mi się zaistnieć jako profesjonalny fotograf, specjalizujący się w fotografii ulicznej i dokumentalnej. Następnie przeistoczyło się to w moją prawdziwą pasję.
[Foto: Ricky Siegers źródło: portfolio]

RICKY SIEGERS
RICKY SIEGERS
RICKY SIEGERS
RICKY SIEGERS
RICKY SIEGERS
RICKY SIEGERS
previous arrow
next arrow

Jestem uzależniony od obserwacji ludzi w ich naturalnym i codziennym środowisku. Robię to za pomocą aparatu fotograficznego. Staram się również rozmawiać z ludźmi na temat ich codziennych problemów. Daje mi to niesamowitą satysfakcję, bez której trudno byłoby mi się obejść. Moje fotografie były publikowane w wielu magazynach i wystawach na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Amsterdamie, Sakramento, Bagdadzie, Dżakarcie i wielu innych.

Ricky Siegers ma indonezyjskie pochodzenie. Zwiedziłem i zjeździłem niemal cały świat by w końcu osiąść w Amsterdamie wraz z moją ukochaną rodziną. Uważam się za obywatela świata, z uwagi na moje wyjazdy. W dzieciństwie również bardzo dużo podróżowałem ponieważ mój ojciec często wyjeżdżał służbowo. Dlatego cała moja fotografia opiera się na poszukiwaniu i ukazywaniu kwintesencji człowieka. Więcej: Portfolio

Jedna odpowiedź do “Jestem uzależniony od obserwacji człowieka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*