PROJEKT UJAWNIENIE. Waszyngton. National Press Club — zapis video

Ponad czterystu byłych wojskowych i oficerów wywiadu, opowiadających publicznie przed kamerami telewizyjnymi o największych tajemnicach rządu USA. The Disclosure Project — National Press Club. 9 maja 2001. Waszyngton. Konferencja pełna kontrowersji, która zmieniła wszystko, a zarazem nie zmieniła niczego.

Autorem tego przedsięwzięcia jest Dr Steven Greer — z zawodu lekarz, były szef oddziału medycyny pourazowej szpitala im. Caldwella w Wirgini, który wiele lat swego życia poświęcił na badanie faktów związanych z UFO i poszukiwaniu alternatywnej energii, tzw. punktu zerowego. Tak powstał „The Disclosure Project” (Projekt Ujawnienie). Włączyło się w niego ponad 400 byłych wojskowych, pracowników wywiadu i służb specjalnych, którzy opowiedzieli o okrytych tajemnicą operacjach. W maju 2001 roku odbyła się w Waszyngtonie konferencja z udziałem dziennikarzy, podczas której wystąpiło 20 świadków niecodziennych zdarzeń. Mieli oni po kilka minut na wypowiedź, a potem odpowiadali jeszcze na pytania. Ale prasa przemilczała to wydarzenie. Nagranie z niego trafiło do internetu, ale również dość długo nie zostało zauważone. Chciałbym odświeżyć ten materiał, gdyż uważam, że jego doniosłość jest warta nawet 100 dokumentów na temat UFO i Cywilizacji Pozaziemskich. Dla mnie to pozycja obowiązkowa. — Ave Ripsonar

Od Redakcji: Zakładając ten portal przyjęliśmy zasadę, że publikując materiały o tematyce społecznej, będziemy trzymać się wyłącznie faktów. Ten zapis video z Waszyngtonu z 9 maja 2001 roku, przedstawia wypowiedzi wybranych świadków z grupy ponad czterystu osób, którzy w obecności amerykańskiej prasy i telewizji, opowiedzieli o tym to co widzieli i co przeżyli podczas swojej służby w latach 60-tych i 70-tych. Lekarze wojskowi, piloci, oficerowie wojska i wywiadu, naukowcy i inżynierowie. Ludzie obdarzeni społecznym szacunkiem. Wszyscy zgodzili się wspólnie pod przysięgą złożyć zeznania przed Kongresem USA. Nie będziemy tutaj wyjaśniać o czym są ich zeznania. To jest pokazane na filmie. Uważamy, tak jak autor tej publikacji na YouTube, że choć minęło już 12 lat, naszym dziennikarskim obowiązkiem jest przypominanie tego materiału, tak aby każdy mógł sobie sam wyrobić zdanie na jego temat. Sprawa jest zbyt poważna by ją zlekceważyć.

10.09. 2013 | Więcej: disclosureproject.org

4 odpowiedzi na “PROJEKT UJAWNIENIE. Waszyngton. National Press Club — zapis video”

 1. (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/

  „Na imię mam Carol Rosin. Jestem wykładowczynią, która jako pierwsza została kobiecą corporate manager dla Aerospace Company, Fairchild Industries. Jestem ‘Space and Missile Defense Consultant’ i doradzałam wielu przedsiębiorstwom, organizacjom i departamentom rządu, a nawet wspólnocie wywiadowczej [CIA i spółka – W. M.].

  (…)

  Gdy byłam corporate manager dla Fairchild Industries od 1974 do 1977, poznałam dra Wernhera von Brauna. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na początku 1974 roku. Wtedy von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że będzie żył jeszcze kilka lat by powiedzieć mi o grze, która się rozgrywała – gra, której celem było uzbrojenie kosmosu, by kontrolować Ziemię z kosmosu i sam kosmos. [zbrojenia kosmosu, o których mówił Braun, to ewidentnie element znacznie szerszej układanki NWO].

  (…)

  Powiedział mi, że strategia używana by wytresować opinię publiczną i polityków, to taktyka strachu. Chodziło o to, kto jest wrogiem.

  Wedle strategii opowiedzianej mi przez Wernhera von Brauna, pierwszym wrogiem byli Rosjanie. Faktycznie, w 1974 roku byli wrogiem. Powiedziano mam, że mają ‚satelity-zabójców’.

  (…)

  Następnie będą terroryści, a wtedy było blisko do tego. Słyszeliśmy wiele o terroryzmie. Wtedy zamierzaliśmy ogłosić wrogami ‚świrów’ z państw trzeciego świata.

  (…)

  Następny wróg to asteroidy. Kaszlał mówiąc to po raz pierwszy. Asteroidy – przeciwko nim zbudujemy broń kosmiczną.

  Najzabawniejsze ze wszystkich było to, co nazwał obcymi, istotami pozaziemskimi. Będzie to finałowy czynnik strachu. I ponownie, i ponownie, i ponownie przez cztery lata przez które znałam go i dawałam dla niego przemowy, przypominał tę ostatnią kartę. ‚Pamiętaj Carol, ostatnia karta to karta obcych’. Zamierzamy zbudować broń w kosmosie przeciwko obcym, a wszystko będzie kłamstwem.

  (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.

  (…)

  W 1977 roku byłam na spotkaniu w Fairchild Industries w pokoju konferencyjnym zwanym Pokojem Wojennym. Było tam wiele diagramów na ścianach z wrogami. Pojawiły się obskurne nazwiska, jak Saddam Hussein i Kadafi. Mówiliśmy wtedy o terrorystach, potencjalnych terrorystach. Nikt nigdy nie mówił o tym wcześniej, ale była to kolejna faza po Rosjanach, przeciwko którym zamierzaliśmy budować broń kosmiczną. Wstałam na tym spotkaniu i powiedziałam, ‚przepraszam, mówimy o tych potencjalnych wrogach przeciwko którym zamierzamy budować broń kosmiczną, biorąc pod uwagę fakt, iż wiemy, że nie są naszymi wrogami obecnie?’

  Kontynuowali konwersację o tym, jak zamierzali antagonizować tych wrogów i w tym samym punkcie, że zbliża się wojna w Zatoce. To był 1977, 1977! Mówili o kreowaniu wojny w Regionie Zatoki, kiedy było 25 miliardów dolarów na program broni kosmicznej, który miał być jeszcze dopiero co nazwany. Nie nazywał się jeszcze Strategic Defense Initiative. Nie do 1983 roku.

  (…)

  Wstałam i spytałam, czy słyszałam dobrze. Wtedy 25 miliardów dolarów przewidywano na budżet broni kosmicznej, zbliżała się wojna w Zatoce, symulowana, wykreowana, więc mogli sprzedać wtedy następną fazę broni ludności i politykom. Planowali tą wojnę by zeskładować starą broń i stworzyć cały zbiór nowej broni. Więc musiałam zrezygnować ze stanowiska. Nie mogłam dłużej pracować w tym przemyśle.”

 2. Nie znalem tego filmu i jestem pod ogromnym wrazeniem. Choc nie przedstawiono materialnych dowodow, gdyz jak rozumiem byly one niszczone lub ukrywane, to jednak dowodem sa zeznania osob , ktorzy te dowody widzieli. Nie jacys podpici farmerzy ale inzynierowie czy byli oficerowie wywiadu…Szok, to zmienai postac rzeczy. Ne jestesmy sami w tym kosmosie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*