Wspaniałe fotografie krajobrazowe

Fotografie krajobrazowe Martina Raka to piękno w najczystszej postaci. Te fotografie uzmysławiają nam, jak wspaniałe i doskonałe są dzieła Natury. Nic nie może się z nią równać. Nic nie może konkurować z potęgą piękna przyrody. Zwykły zielony liść, ma w sobie więcej misternego uroku niż najwspanialsze nawet dzieło sztuki stworzone ludzką ręką. Prace Martina Raka zostały docenione na wielu renomowanych, międzynarodowych konkursach fotograficznych.
[Foto: Martin Rak źródło: portfolio]

MARTIN RAK
MARTIN RAK
ARTIN RAK
MARTIN RAK
MARTIN RAK
MARTIN RAK
Fotografie krajobrazowe MARTIN RAK
MARTIN RAK
previous arrow
next arrow

Lubię podróże i bycie na zewnątrz, więc przeważnie wykonuję artystyczne fotografie krajobrazu. Moje ulubione miejsce to Saxon-Bohemian w Szwajcarii, które leży na granicy pomiędzy Czechami i Niemcami. Większość moich zdjęć pochodzi stamtąd. To jest piękne uczucie — stanąć na klifie w porannej ciszy, mając przed oczami bezkresne morze chmur, będąc tam, kiedy pierwsze światło dnia dotyka krajobrazu. Staram się uchwycić tą atmosferę moim aparatem by podzielić się tym uchwyconym pięknem z odbiorcami. Ostatnio bardziej ciągnie mnie do fotografii czarno-białej, która szczególnie przy długich ekspozycjach, pozwala mi odpłynąć do nierealnego świata i realizować moje twórcze wizje.

Martin Rak — urodziłem się w 1984 roku w Pradze i mieszkam tam całe moje życie. Dostałem swój pierwszy aparat od mojego dziadka, kiedy miałem sześć lat i od tamtego czasu, niezmiennie zainteresowany jestem fotografią. Jednak na poważnie, zacząłem fotografować od 2007 roku, kiedy kupiłem moją pierwszą lustrzankę cyfrową. Jestem laureatem nagród na kilku prestiżowych konkursach fotograficznych m.in. 2014 International Photo Awards IPA i 2014 Prix de la Photographie Paris Px3. Więcej: Portfolio|FB fan page

Jedna odpowiedź do “Wspaniałe fotografie krajobrazowe”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*