Już gdzieś widziałem ten budynek i to miasto

Jakub Kowalczyk to artysta końca roku a może nawet i wieku. Miasto na tych obrazach wydaje się dziwnie znajome. Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła, Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane. Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei.
[Grafika: Jakub Kowalczyk źródło: portfolio]

JAKUB KOWALCZYK
JAKUB KOWALCZYK
JAKUB KOWALCZYK
JAKUB KOWALCZYK
JAKUB KOWALCZYK
previous arrow
next arrow

Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę, Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok, W Antibes rzuci swój topór na ląd, Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei, Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu, Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu, Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów, Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani, Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu, Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui, Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę, Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać.— Nostradamus „Przepowiednie” 1555. Francja

Jakub Kowalczyk: Mam 20 lat i jestem studentem Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Do szlaeństwa pasjonuje mnie sztuka, animacja, gry, astronomia, Rock’n’Roll i przyroda. Moim najważniejszym celem po ukończeniu studiów jest zaistnienie w przemyśle gier komputerowych jako artysta koncepcyjny.
Więcej: jkowalczyk.blogspot|jkowalczyk.deviantart

3 odpowiedzi na “Już gdzieś widziałem ten budynek i to miasto”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*