Cały czas ludzkość rozważa istnienie obych cywilizacji

Fastwalkers to amerykański film dokumentalny o zjawisku UFO i możliwości istnienia obcych cywilizacji. Prawda o tych zjawiskach jest według autorów filmu ukrywana przed opinią publiczną od ponad 50 lat. Na filmie poznajemy relacje naocznych świadków tych zjawisk i wypowiedzi czołowych ekspertów.

Niestety, ostatecznego materialnego dowodu na istnienie kosmitów (pojawienia się ich na Ziemi) do tej pory nie przedstawiono, ale należy zdać sobie sprawę z faktu, że istnieją dowody w postaci zeznań wiarygodnych świadków.

Wiele osób uznaje istnienie istot z kosmosu za fakt i zastanawiają się jedynie dlaczego nie nawiązują z nami kontaktu (jest to tzw. paradoks Fermiego). Film nie rozwiewa fundamentalnych wątpliwości, ale pokazuje oryginalny materiał nagrany przez pilota myśliwca USAF, na którym widać ciemny obiekt na niebie, manewrujący w niewytłumaczalny sposób. Władze wojskowe nie potrafią tego fenomenu wytłumaczyć, ale jak mówią są dwie możliwości: mamy do czynienia z nową technologią wrogich Ameryce mocarstw (Chiny) lub po niebie lata coś, co nie zostało zbudowane na tej planecie.

Zobacz także: rozmowa z polskim badaczem UFO, który twierdzi, że dowody na istnienie kosmitów istnieją

Lista osób, którzy zagościli w filmie jest imponująca. To eksperci o światowej renomie, których autorytet trudno podważyć. Materiał zawiera wywiady ze Stantonem Friedmanem, dyrektorem Disclosure Project doktorem Stevenem Greerem, Stevenem Bassetem, Jaimie Maussanem i jednym z najwyższych oficjeli Kościoła Katolickiego Monsignorem Corrido Balduccim. Co znaczy Fastwalkers?

Nazwa powstała w korytarzach agencji rządowych. Tak analitycy z CIA i Pentagonu nazywają niezidentyfikowane obiekty latające, które zdolne są do manewrowania w powietrzu z niesłychaną prędkością i zwrotnością. Takich zdarzeń w samej Ameryce jest około 500 rocznie. Autorzy filmu mówią wprost, że prawda o kosmitach na Ziemi byłaby bardzo niewygodna dla władzy i dlatego jest ukrywana przed opinią publiczną. Trzeba również brać pod uwagę, że prawda o kosmitach byłaby niewygodna dla nich samych. I niebezpieczna. Najmniej prawdopodobny scenariusz zakłada, że agencje rządowe w USA od lat 50. utrzymują kontakty z istotami pozaziemskimi i są w posiadaniu nowych technologii rozwiniętych na podstawie badań pojazdów kosmicznych rozbitych na Ziemi. Współczesny człowiek nie ufa nawet mediom i nie wie w co ma wierzyć. Jedynym dowodem na istnienie obcych istot uznanym przez całą ludzkość byłoby ich lądowanie na Ziemi — i to w świetle dnia.

Fastwalkers
Reżyseria: Anthony T. Miles
Produkcja: Bruce Jessop, Robert Miles
Premiera: 2012 (USA)

Czytaj także: Projekt Ujawnienie (Project Disclosure) — największe w historii ujawnienie tajnych informacji na temat kontaktów z obcymi cywilizacjami. czytaj dalej

Emoralni*