Ameryka chce właśnie mnie. „Dzikość serca” i inne obrazy

Z jego zdjęć publikowanych na FB, przebija obraz człowieka spełnionego i szczęśliwego. Z pewnością słoneczne plaże południowej Hiszpanii, to idealne miejsce do tworzenia kolaży, akryli, rysunków i obrazów olejnych przepełnionych pozytywną energią i radością życia. Conrad C. Jones to wszechstronny angielski artysta, od kilku lat zamieszkały w Marbelli, gdzie udało mu się stworzyć popyt na jego obrazy w lokalnych galeriach i u prywatnych kolekcjonerów.
[Foto: Conrad Crispin Jones źródło: portfolio artysty]

CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
CONRAD C. JONES
previous arrow
next arrow

Na te prace patrzy się z radością i uśmiechem. Doskonały rysunek i wyważona kompozycja pieszczą oko niczym widok błękitnych fal z pokładu 30-metrowego Sunseeker’a, zacumowanego nieopodal andaluzyjskiej plaży. Jasna paleta barw jest jak kieliszek szampana w dłoni pięknej kobiety. Mocna czerwień ust to flamenco w trakcie karnawału. I te kobiece oczy, które mogłyby uwieść setki męskich serc. Jako podkład do obrazów malowanych farbami akrylowymi, artysta często używa oryginalnych gazet i czasopism, co wywołuje „prasowy” efekt realizmu. Conrad C. Jones z wielu powodów cieszy się zasłużonym artystycznym uznaniem i komercyjnym powodzeniem. Oto pop art — w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Conrad C. Jones urodził się w 1974 roku w nadmorskiej miejscowości Torquay w Anglii. Otrzymał dyplom w South Devon College of Arts and Technology. Conrad wiele podróżował, obecnie dzieli swój czas między Anglią i Hiszpanią, gdzie skupia się na malowaniu dla galerii i prywatnych kolekcjonerów. Artysta nie lubi ograniczać się do jednego konkretnego stylu. Cały czas rozwija się i eksperymentuje. Tworzy m.in. popularne „gazetowe” serie kolaży, współczesne portrety w oleju, czy ciężkie tkaniny i oświetlenie w technologii LED. Więcej: Portfolio

Jedna odpowiedź do “Ameryka chce właśnie mnie. „Dzikość serca” i inne obrazy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Emoralni*